Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki

Dariusz Górczyński

inauguracja wbnil 2017

W dniu 6 października 2017 roku w Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku akademickiego 2017/2018. W uroczystości wzięli udział znamienici goście z zaprzyjaźnionych Uczelni, Wydziału Lotnictwa, szkół, firm oraz przedstawiciele jednostek garnizonu. Wadze WSOSP reprezentował prorektorem ds. wojskowych płk pil. Paweł Marcinkowski i prorektor ds. kształcenia i studentów płk dr inż. Adam Wetoszka. Uczestnikami uroczystości byli również członkowie Rady Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki, kadra dydaktyczna, pracownicy oraz studenci cywilni i podchorążowie WBNiL.

REKRUTACJA Program Erasmus+

Dariusz Górczyński

REKRUTACJA !!!


Zespół ds. Programu Erasmus+ WSOSP informuje, iż w dniu 16 października 2017 r. rozpoczęła się REKRUTACJA dla studentów cywilnych studiów I i II stopnia na wyjazdy zagraniczne na studia w semestrze letnim oraz praktyki w semestrze zimowym i letnim roku akademickiego 2017/2018 w ramach programu Erasmus+.

Plan zajęć dla I roku studiów

Jarosław Nowak

Plany zajęć dla I rocznika studiów dostepne są w poniższych linkach.

Przypominamy, że plany zajęć dla starszych roczników dostępne są po zalogowaniu w Wirtualnym Dziekanacie.

docxPodział I rocznika na grupy - kierunek Logistyka, studia I stopnia

docxPodział I rocznika na grupy - kierunek Bezpieczeństwo Narodowe, studia I stopnia

docxPodział I rocznika na grupy - kierunek Bezpieczeństwo Narodowe, studia II stopnia

Opieka naukowa WBNiL nad eksperymentem pedagogicznym

Dariusz Górczyński

Pragniemy poinformować, że Wydział Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki objął opiekę naukową na innowacyjnym w skali kraju eksperymentem pedagogicznym o nazwie „Technik obsługi pasażerów w przewozach lotniczych, morskich i lądowych o profilu mundurowym”. Eksperyment ten będzie prowadzony od 1 września 2017 r do 31 sierpnia 2021 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Tarnobrzegu.