Rekrutacja do programu Erasmus+ dla studentów cywilnych

Marek Gawryjołek

Zespół ds. Programu Erasmus+ LAW informuje, iż w dniu 19.02.2019 r. rozpoczęła się REKRUTACJA dla studentów cywilnych będących co najmniej na 2 semestrze studiów I stopnia oraz studentów cywilnych studiów II stopnia na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+.  Wyjazdy na studia możliwe będą w  I semestrze roku akadem. 2019/2020, zaś na praktyki zagraniczne w II semestrze roku akadem. 2018/2019 oraz I semestrze roku akadem. 2019/2020.
Praktyki zagraniczne dostępne są również dla absolwentów studiów I i II stopnia.

2 GPR i 23 BLT - podróż studyjna

Dariusz Górczyński

Studenci II roku studiów magisterskich WBNiL w dn. 15 stycznia 2019 r. uczestniczyli w podróży studyjnej do 2 Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej i 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Podróż odbyła się w ramach przedmiotów specjalistycznych prowadzonych przez gen. bryg. (R) pil. dr inż Ryszarda Hacia .

Podróż studyjna do 41 BLSz

Dariusz Górczyński

Studenci II roku studiów magisterskich WBNiL w dn. 10 stycznia 2019 r. uczestniczyli w podróży studyjnej do 41 Bazy Lotnictwa Szkolnego. W ramach przedmiotów specjalistycznych prowadzonych przez gen. bryg. (R) pil. dr inż Ryszarda Hacia studenci zapoznali się z wybranymi obiektami szkoleniowymi bazy oraz procesem i procedurami zarządzania ryzykiem operacyjnym w organizacji lotniczej.