Zakończenie roku akademickiego WBNiL

Agnieszka Kossowska

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017 w Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki połączone z wręczeniem wyróżnień dla najlepszych tegorocznych absolwentów odbędzie się 30.06.2017 r. w sali kinowej Klubu Uczelnianego WSOSP o godz. 11.00.

Posiedzenie Senatu

Janusz Ćwiklak

W dniu 20.06.2017 r. odbyło się posiedzenie Senatu Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych. Podjęte podczas obrad uchwały, zostały umieszczone na stronie WSOSP w zakładce Senat.

Sekretarz Senatu

dr hab. inż. Janusz ĆWIKLAK

Pożegnanie z WSOSP

Jarosław Wojtyś

W dniu 22 czerwca br. Rektor-Komendant Wyższej Szkoły oficerskiej Sił Powietrznych gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk pożegnał żołnierza kończącego służbę w Uczelni.

Święto wpisane w historię

Agnieszka Kossowska

Trudno dzisiaj znaleźć w Polsce podobną Uczelnię, trudno znaleźć nawet i w Europie - z takim dorobkiem, z taką historią, z taką tradycją, z takimi Bohaterami. (...) Bo to właśnie ludzie - absolwenci tej Szkoły, są świadectwem jej wielkości – mówił Rektor-Komendant WSOSP, generał brygady pil. dr Piotr Krawczyk, do zgromadzonych pod pomnikiem Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt żołnierzy, pracowników, i licznie przybyłych gości, rozpoczynając uroczystości z okazji jubileuszu powstania lotniczej Alma Mater.