Środy z planszówkami

Rafał Ptasiński

Drodzy studenci!

Mamy zaszczyt ogłosić, że uwielbiane przez Was spotkania przy planszach wchodzą w etap cykliczny! Od 7 listopada, co środę zapraszamy Was serdecznie do Klubu Uczelnianego, by spędzić czas w doborowym towarzystwie. Zabierzcie ze sobą znajomych, przyjaciół i dobry humor- planszówki zapewnimy my :D! 

Do zobaczenia! 

Studencie, ubezpiecz się!

Rafał Ptasiński

Rok akademicki ruszył pełną parą, otrzęsiny za nami, wykłady i ćwiczenia powoli wchodzą w krew, więc kto by myślał o ubezpieczeniu?

Przypominamy! 
Studencie, ubezpiecz się! 
SPECJALNA OFERTA DLA STUDENTÓW LAW! 

 


We współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym Gothater S.A. i firmą Almatur, prezentujemy spersonalizowaną ofertę ubezpieczeń NNW dla wszystkich studentów LAW. 

Godziny rektorskie 31 października!

Rafał Ptasiński

Drodzy studenci! 📣
Z przyjemnością informujemy, iż JM Rektor-Komendant gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk przychylił się do wniosku Samorząd Studentów Lotniczej Akademii Wojskowej, ustanawiając w dniu 31 października godziny rektorskie od godziny 13:25, co pozwoli Wam na wcześniejsze oraz bezpieczniejsze powroty do domów. 
Ładujcie akumulatory, widzimy się 5 listopada! 😉

Planszówki LAW vol.5

Rafał Ptasiński

25 października odbyła się już piąta -ostatnia przed świętami- edycja planszówek organizowanych przez Samorząd Studencki dla studentów Lotniczej Akademii Wojskowej.