Dodatkowa Rekrutacja Erasmus+ dla studentów cywilnych

Małgorzata Bernat

Zespół ds. Programu Erasmus+ LAW informuje, iż w dniu 05.11.2018 r. rozpoczęła się DODATKOWA REKRUTACJA dla studentów cywilnych będących co najmniej na 3 semestrze studiów I stopnia oraz studentów cywilnych studiów II stopnia, na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+: studia oraz praktyki zagraniczne w II semestrze roku akademickiego 2018/2019.

Wyjazdy zagraniczne Erasmus+ dla wykładowców i pracowników

Małgorzata Bernat

Zespół ds. Programu Erasmus+ LAW informuje, iż w dniu 17.10.2018 r. rozpoczęła się REKRUTACJA dla wykładowców oraz pracowników LAW na wyjazdy zagraniczne: w celach dydaktycznych (prowadzenie zajęć) oraz szkoleniowych (udział w szkoleniach/kursach) w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019.

Rekrutacja do programu Erasmus+ dla studentów cywilnych

Małgorzata Bernat

Zespół ds. Programu Erasmus+ LAW informuje, iż w dniu 15.10.2018 r. rozpoczęła się REKRUTACJA dla studentów cywilnych będących co najmniej na 3 semestrze studiów I stopnia oraz studentów cywilnych studiów II stopnia na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+na studia oraz praktyki zagraniczne w II semestrze roku akademickiego 2018/2019.

Studenci zagraniczni Erasmus+ na wymianie studenckiej w LAW

Małgorzata Bernat

W dniu 01.10.2018 r., Prorektor ds. kształcenia i studenckich – płk dr inż. Adam Wetoszka wraz z Uczelnianym Koordynatorem Erasmus+ - p. Małgorzatą Bernat oraz Wydziałowym Koordynatorem Erasmus+ - p. dr Justyną Tomaszewską powitał 8 studentów zagranicznych w Lotniczej Akademii Wojskowej. Przybyli studenci zagraniczni z uczelni w Hiszpanii (Technological University w Madrycie, University of Leon), Rumunii (Henri Coanda Air Force Academy  w Brasov) i Czechach (University of Defence w Brnie), będą przebywali w Wydziale Lotnictwa LAW w ramach wymiany studenckiej Erasmus+.